Uničov porážíme 6:5

Jiří Palát, 27.01.2024 Po nepřesvědčivém výkonu porážíme dnes Uničov 6:5, který dohrával utkání pouze v 9 hráčích!!!

Uničov začal lépe když se mu v průběhu první třetiny podařilo hned dvakrát dostat kotouč do naší sítě.Odpovědět v první třetině na to dokázal jen Kuba Juhasz, který využil přihrávku Fejka ve vlastním oslabení 2-1. Druhá třetina přinesla celkem 6 branek.Slovan z hole Fejka hned v úvodu vyrovnal na 2:2, ale místo tlaku přišly chyby, které Uničov bleskově využil a vzal si dvoubrankové vedení zpět 2:4.Druhá polovina druhé třetiny patřila Slovanu, když se trefili v rozmezí pěti minut Potočný, Lerch a Szturc a rázem jsme poprvé v utkáni vedli 5:4. Třetí třetina už přinesla jen dvě branky když nás do dvougolového vedení poslal Zakuťanský a soupeř už jenom stačil snížit v poslední minutě na konečných 6:5.