offline

Dotazy | Redakce

Potřebujete se něco dozvědět? Objevili jste na webu chybu? Máte námět na zlepšení těchto stránek? Pak je tu pro vás tato rubrika!

Formulář dotazu
prosím nevyplňovat Text příspěvku:
Jméno: Email: Město/tým:
Otázky | Odpovědi

Dříve než se rozhodnete položit otázku, projděte si prosím dotazy, které před Vámi napsali jiní uživatelé. Zbytečně pak nebudete opakovat již položené otázky a jistě tím ušetříte jak svůj čas, tak čas dotazovaného. Děkujeme.

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 92 odpovědí v této kategorii celkem.

wenzel | hcorlova1930@seznam.cz | Orlová
12.10.2018, 19:15
Funguje to tady ještě?????????????????????????????

Dobrý den, na všem se postupně pracuje. Čísla jsou již doplněna, časem budou i fotky. Letos je vše nové, proto prosíme o kousek trpělivosti.

Michal | misakroczek84@email.cz | Orlova hc orli Orlova
4.3.2018, 12:28
Dobrý den,kde se dají objednat malé dresy na pověšení do auta na sklo?Mám na mysli ty zmenšené dresy.

Dobrý den, u pana Petra Tomise - 736 452 829

ONDRUSZ | zb.ondrusz@centrum.cz | orlova-lutyne
18.2.2017, 09:25
Proč pan Sobol zve na zápas s Rožnovem když se hraje proti N.Jičínu. S pozdravem Ondrusz

Odpověď:
Dobrý den, děkujeme za upozornění. Chyba v článku již byla odstraněna.
Josef Balogh | josef.balogh@email.cz | Orlová Poruba
7.2.2017, 12:49
Dorý den.Posím o sdělení -jak bude pokračovat krajský přebor po skončení základní části?

Odpověď:
Dobrý den, bude následovat play-off, do kterého postupují všechny týmy. Tudíž budeme pravděpodobně hrát s Novým Jičínem.
Švec Dalibor | iq00@seznam.cz | havířov
29.10.2015, 18:33
K čemu jsou prosím tyto dotazy , když vy nejste kompetentní a vedení mlčí ? To , že vám tabulka jde mne vůbec neuspokojuje !!!

Odpověď:
Dobrý den, tyto dotazy jsou směřovány redakci webu a slouží právě proto, aby nás zde mohli fanoušci upozornit na chybný nebo nefunkční obsah a podobně. Nicméně zkusíme s vedením klubu dohodnout, zda by bylo možné zařadit i rubriku dotazy na vedení.
Michal Kacetl | michal.kacetl@seznam.cz | orlova
19.10.2015, 20:46
Dobry den, ]nefunguje odkaz na tabilku

Odpověď:
Dobrý den, který odkaz myslíte? Mě v menu mužil/tabulka funguje.
Vojta Majer | vojta-majer@seznam.cz | Orlová
5.10.2015, 14:14
Zdravím prosím vás mění se čas utkání v Jičíně nebo zůstáva v 18:00 ? Díky za odpověď

Odpověď:
Dobrý den, aktuálně je zápas přesunut na neděli ve 14:00. Ale jednání o změně termínu stále probáhají, proto sledujte náš web.
Jan Foltýn | leoko@seznam.cz | Orlová
28.9.2015, 10:34
Dobrý den
Kontaktovat vedení je v podstatě nemožné.
Můžete zde zřídit přímo portál : ptejte se vedení.
Jinak fanoušci nemají jak komunikovat s klubem.
Co se týká již zmíněných juniorů, jeden je bek a druhý útočník.
Nastupovat na střídavé starty by to bylo reálné.

Odpověď:
Ještě jednou zdravím. O zavedení obdobné rubriky uvažujeme. Pokud se s vedením povede domluvit systém, jakým způsobem a jak často bude na dotazy odpovídat, dotazy spustíme.
Jan Foltýn | leoko@seznam.cz | Orlová
20.9.2015, 13:57
Mám dotaz ohledně dvou hráčů, kteří pravidelně hrají ve vítkovické juniorce.
Jedná se o Daniela Spratka a Jakuba Ďurkáče. Vzpomínám si že hráli za orlovské žáky s mým klukem, který již hokej nehraje. Jestli jsou kmenovými hráči Orlové, můžou nastoupit a posílit tak náš A-tým. Děkuji za odpověď.

Odpověď:
Dobrý den, jako redakce nemáme k této věci žádné informace. Zkuste kontaktovat vedení klubu.
Švec Dalibor | Svec-Ostrava@seznam.cz | HC Orlová
12.9.2015, 15:51
Dobrý den, otázka nejspíše na pana Marosze - popřípadě na celé vedení HC - TO SI OPRAVDU DĚLÁTE PRD*L ?? Myslím tím práci s mládeži - konkrétně mladší dorost !! Necháte si odejít nadějné hráče a nedokážete přitáhnout jako kompenzaci kluky , kteří se neuchytili v extralize například v Třinci nebo Havířově ??? To je výsměch !!! Posílat na zápasy tým o 12lidech - z toho jsou dva brankáři. Nezlobte se na mne , ale to je nekompetentnost , neschopnost a nebo TUNEL !!! Toto nemůže dopustit člověk , kterému na klubu záleží !!!!!!!!

plody vaši ”práce” :

Pokud máte koule , tak vás poprosím o jasnou odpověď - bez vytáček a bez planých slibů. Děkuji Švec Dalibor

Odpověď:
Dobrý den, není v kompetenci redakce tento dotaz zodpovědět.
Další stránky
123456>>