offline

Dotazy | Vedení klubu

Zde můžete zadávat své dotazy na vedení klubu. My se je pokusíme vždy zodpovědět do sedmi dnů.

Formulář dotazu
prosím nevyplňovat Text příspěvku:
Jméno: Email: Město/tým:
Otázky | Odpovědi

Dříve než se rozhodnete položit otázku, projděte si prosím dotazy, které před Vámi napsali jiní uživatelé. Zbytečně pak nebudete opakovat již položené otázky a jistě tím ušetříte jak svůj čas, tak čas dotazovaného. Děkujeme.

Zobrazuji odpovědi 1 - 4 z 4 odpovědí v této kategorii celkem.

Pavel | luqist@seznam.cz | Havířov
3.4.2016, 17:00
Dobrý den, jsem narozen 1.5.1998 a chtěl bych se zeptat zda je možné abych začal hrát hokej. Ano, uvědomuji si že tohle je dost pozdní věk ale mám zkušenosti s kolektivníma hrama jako jsou Hokejbal a Florbal. Bruslit umím a mám schopnost a chuť učit se novým věcem. Byl by problém abych začal v tomto věku hrát hokej ?

Odpověď:
Dobrý den, v tomto případě by bylo dobré si minimálně pro začátek najít nějaký amatérský kolektiv a zjistit, jak na tom jste.
smudla179 | smudla179@seznam.cz | havířov
8.3.2016, 11:05
dobrý den prosím vás kterého dne hrajete play off

Odpověď:
Dobrý den, play-off se v naší skupině krajského přeboru nehraje a Orli jsou mistři ligy na zákaldě vítězství v základní skupině. Bude se však hrát kvalifikace o postup do druhé ligy, která proběhne 26.3. (doma) a 2.4. (venku).
Tomas | tomascheben@seznam.cz | Orlova
14.2.2016, 18:23
Dobry den. Mám jeden dotaz. Z neoficiálního zdroje jsem se docetl, že nám udajne hrozí odečet bodů za neopravneny start dvou hráčů, kteří meli mit prosle registr. průkazy. Co je na tom pravdy? Děkuji za odpověď.

Odpověď:
Dobrý den, problém byl s fotografiemi u daných průkazů, nicméně STK tento případ projednala 19.2.2016 a jelikož chyba nebyla na straně klubu, rozhodla ve prospěch HC Orlová. Odečet bodů nám tedy nehrozí.
Vojtěch Zdráhal | vzsoptik@seznam.cz | Orlová/orlíci
14.2.2016, 09:20
Ahojte v kolik je sraz v sobotu 20.2.2016 a kde prosim o odpoved.zdrahal

Odpověď:
Dobrý den, jaký sraz máte na mysli? Prosím, přesuňte tuto komunikaci na salamon@hcorlova.cz, kde budeme moci reagovat pružněji.