Muži udrželi neporazitelnost, ale ztratili bod

Tomáš Salamon, 03.10.2016 Sobotní utkání ve Studénce nabídlo dramatický průběh. Orli se v polovině první třetiny dostali do dvougólového vedení, ale soupeř záhy snížil a ve druhé části srovnal. Ještě před přestávkou orlovské poslal znovu do vedení Kytka, ale tři minuty před koncem se Studénka znovu dotáhla. Rozhodnout muselo prodloužení, které netrvalo dlouho. Po dvanácti sekundách překonal Baldíka Grepl a druhý bod tak putuje do Orlové.

01.10.2016 od 17:30

HC Studénka - HC Orlová 3:4 pr. (1:2,1:1,1:0)

Branky a nahrávky: 14. Pokorný (Novák), 22. Pokorný (Sochorek), 56. Pokorný - 11. Petrák, 12. Deutsch, 37. Kytka (Zakuťanský, Pavlas), 61. Grepl (Zakuťanský). Vyloučení: 8:9 + Sochorek (STU) 10 min OT. Využití: 0:0. Diváci: 314. Průběh utkání: 0:2, 2:2, 2:3, 3:3, 3:4p.
Studénka: Baldík (Vašíček) - Jedlička, Pelikán, Bolek, Holaník, Novák, Ertel, Lyčka, Janečka, Jašek - Pokorný, Kaňovský, Tomášek, Čáň, Štubňa, Vacua, Orszulik, Martinčík, Sochorek. Trenér: Miroslav Pokorný.
Orlová: Urbánek (Kolář) - T. Vaštík, Štefanka, Deutsch, Kytka, Zamecznik - Juhasz, Petrák, Kasperlík, Kotásek, Grepl, Voznica, Vaštík, Pavlas, Zakuťanský, Pavlát, Dýrr, Lenomar. Trenér: Petr Tomis.