Těžká rána na závěr. Orlová nestačila na Studénku a sen o titulu se rozplynul

Petr Sobol, 12.03.2018 Tak tohle nikdo nečekal. Orli sice tahali ve finálové sérii za kratší konec, do čtvrtého utkání ale vstupovali s vědomím, že vše ještě mohou zvrátit na svou stranu. Navíc před domácím publikem. Jenže pondělní utkání Orlové vůbec nevyšlo, Studénka už v první třetině utekla do čtyřgólového trháku a nakonec se radovala z vysokého vítězství 12:2. Maroszovi svěřenci si svou slabší chvilku vybrali v nejhorší možnou chvíli a sezona pro ně skončila.

12.03.2018 od 18:00

HC Orlová - HC Studénka 2:12 (0:4, 1:5, 0:3)

Branky a nahrávky: 21. Rosůlek (Lenomar, Kytka), 43. Vaštík (Tvrdík) – 8. Štěpják (Novák, Pelikán), 9. Novák (Štěpják), 13. Sochorek (Janečka, Tomášek Marek), 19. Sochorek, 28. Orszulik (Martinčík), 31. Pelikán (Pokorný), 32. Tomášek Marek (Sochorek), 36. J. Sluštík (Jedlička, Sochorek), 40. Novák (J. Sluštík, Štěpják), 52. Čáň (TS), 55. Tomášek Marek (Martinčík), 59. Janečka (Tomášek Marek).
Orlová: Gleich (13. Urbánek) – Zientek, Hegegy, Kytka, Tomis, Zamecznik - Petrák, Grepl, Rosůlek, Juhász, Kotásek, Tvrdík, Matějíček, Dýrr, Vaštík, Zákuťanský, Lenomar, Pavlas, Benka-Rybár.
Studénka: Baldík (Smetana) – Jedlička, Pelikán, Lyčka, Novák, Holanik, Bolek – Marek Tomášek, Sochorek, Janečka – J. Sluštík, Pokorný, Štěpják – Martinčík, Čáň, Orszulik