28.09.2019 od 11:15

HC Frýdek Místek - HC Orlová 2:4 (0:0, 1:0, 1:4)

Branky a nahrávky: 34. Maňásek (Hylský), 58. Hykl - 41. Irgl Pa. (Kural, Moldřík), 52. Blatoň (Malicki), 59. Irgl Pa. (Pohl), 60. Skřipčák (Veřmířovský). Vyloučení: 3:6. Využití: 1:0. Diváci: 40.
Frýdek-Místek: Macura - Bezuk, Benek, Kalina, Holéczy, Hylský, Váňa - Siekierka, Motyka, Maňásek, Berka, Říhošek, Fluka, Rýpar, Hykl
Orlová: Irgl D. - Gřegoř, Moldřík, Witasek, Veřmířovský, Haladěj, Šmatelka - Brabec, Šústek, Lerch, Blatoň, Malicki, Kural, Irgl P., Danečko, Skřipčák, Pohl

Petr Tomis (Orlová): Začátek zápasu byl z obou stran opatrný. Taky tomu odpovídal stav utkáni, který byl dlouho bez branek. Ve druhé třetině, i díky několika přesilovým hrám, nás soupeř místy přehrával a byl více na kotouči. Naštěstí se nám to povedlo ubránit a inkasovali jsme jenom jeden gól. Do třetí třetiny jsme vstoupili velmi dobře, hned v první minutě srovnali na 1:1 a poté šli díky důrazu v předbrankovém prostoru do vedení. Dneska nás stal zápas hodně sil. Ale kluci ukázali velké odhodlání a bojovnost. I když jsme tři minuty před koncem dostali gól na 2:2, dokázali jsme na to znovu reagovat a zápas vyhrát. Celé utkání se hrálo ve velkém tempu. Jsme rádi, že jsme proti silnému soupeři dokázali zápas otočit a dotáhnout ho do vítězného konce.