18.10.2019 od 15:15

HC Slezan Opava - HC Orlová 5:2 (1:0,3:0,1:2)

Branky a nahrávky: 5. Petruška, 22. Zelenka, 23. Prokeš (Brančík, Zelenka), 28. Zelenka (Prokeš), 55. Chudoba - 43. Lerch, 56. Bazgier (Šústek). Vyloučení: 5:5. Bez využití . Diváci: 48.
Opava: Černík - Brančík, Haničák, Fišara, Borkovec, Backa - Petruška, Haasová, Prokeš, Elze, Zelenka, Chudoba, Hartman, Kaleta
Orlová: Irgl D. - Gřegoř, Drapa, Moldřík, Šinal, Witasek, Haladěj, Šmatelka - Lerch, Brabec, Šústek, Blatoň, Kural, Danečko, Bazgier, Žák, Pohl

Petr Tomis (Orlová): První třetinu jsme hráli špatně. Byli jsme nepřesni, soupeři jsme dávali hodně prostoru a nechali ho hrát. Naštěstí jsme dostali jenom jeden gól. Ve druhé třetině jsme předváděli aktivnější, rychlejší a přesnější hokej, ale bohužel z prvních pár střel soupeře jsme zbytečně inkasovali a prakticky bylo po zápase. I když jsme v této části hry byli opticky lepší, nedávali jsme góly a tři dostaly. Na konci utkání jsme si vyzkoušeli ještě powerplay šesti proti čtyřem. Ale nezahráli jsme ji s dostatečným klidem. Snad nám tyto zkušenosti pomohou do dalších utkání nadstavby.