05.01.2020

HC Slezan Opava - HC Orlová 5:3 (3:0, 1:2, 1:1)

Branky a nahrávky: 11. Hradil (Hartman, Brančík), 14. Kret (Pásek, Hartman), 17. Chudoba (Prokeš, Pásek), 37. Kret (Petruška, Hartman), 51. Hradil (Zelenka) - 36. Šústek (Brabec, Blatoň), 38. Štiak (Milata), 44. Milata. Vyloučení: 3:3. Využití: 1:0. Diváci: 46.
Opava: Černík - Brančík, Hartmann, Pásek, Backa - Petruška, Hradil, Prokeš, Kaleta, Zelenka, Chudoba, Hartman, Kret
Orlová: Irgl D. - Gřegoř, Hronec, Pavič, Šinal, Šmatelka - Lerch, Brabec, Šústek, Blatoň, Irgl P., Danečko, Milata, Luzar, Štiak, Bazgier, Žák

Ohlasy po utkání

René Urbánek (Orlová): Vstup do zápasu nebyl z naší strany špatný, ale po zbytečných individuálních chybách byl výsledek po první třetině 3:0 pro domácí. Od druhé třetiny se hra výrazněji vyrovnala. Bohužel, zápas trvá 60 minut, a to si musí naši hráči uvědomit, protože to není první zápas, co jsme naší špatnou koncentrací přišli o možnost na dobrý výsledek.