02.02.2020 od 12:30

HC Uherské Hradiště - HC Orlová 4:5 sn (1:1, 2:3, 1:0 - 0:0)

Branky a nahrávky: 13.Stašek (Horský), 23. Horský (Kaláč), 27. Horský, 58. Stašek (Horský) - 13. Žák (Gřegoř), 21. Kural (Pohl), 28. Moldřík (Blatoň, Gřegoř), 40. Gřegoř (Šinal), Rozhodující sn. Witasek. Vyloučení: 6:10. Využití: 1:1. Diváci: 30.
Uh. Hradiště: Hendrych - Matula, Vaščák, Novák, Střítežský - Janík, Macháň, Bezděk, Witoš, Kaláč, Mimochodek, Mišťúrik, Horský, Hlůšek, Stašek
Orlová: Irgl D. - Gřegoř, Hronec, Moldřík, Šinal, Witasek, Šmatelka - Blatoň, Mayer, Firla, Kural, Danečko, Luzar, Bazgier, Žák, Pohl

Petr Tomis (Orlová): Dnes jsme nebyli lepší. Hlavně v první třetině jsme hráli špatně v obranné třetině. Byli jsme často vylučování a soupeř nás jednoznačně přestřílel. Výborně zachytal Denis Irgl, který nás hodně podržel. Ale taky jsme dvakrát jeli sami na branku a nedali jsme gól. Klidně jsme mohli vyhrát i za tři body, ale výhru po nájezdech dneska určitě bereme. Pozitivní taky bylo zrychlení a zjednodušení přechodu přes střední pásmo.