07.03.2020 od 10:00

HC Orlová - SK Horácká Slavia Třebíč 3:1 (0:0, 1:0, 2:1)

Branky a nahrávky: 24. Gřegoř, 47. Milata (Štiak), 59. Štiak - 52. Štorek. Vyloučení: 4:2. Bez využití. Diváci: 68.
Orlová: Irgl D. - Postředník, Gřegoř, Hronec, Moldřík, Haladěj, Šmatelka - Brabec, Šústek, Blatoň, Mayer, Milata, Kural, Irgl P., Danečko, Štiak, Bazgier, Žák, Pohl.
Třebíč: Vejmelka - Bobrovský, Šinkovský, Svoboda, Novák, Bláha - Dolníček, Kotačka, Kuba, Kříž, Bína, Zamazal, Michalčuk, Štorek, Svoboda.

Petr Tomis Orlová: Těžké utkání s prvním týmem tabulky, který prohrál jenom dvě utkání v nadstavbové části. Dnes jsme předvedli naše maximum. Prvních pět minut jsme působili trochu ospale a nechali soupeři hodně prostoru. Asi to bylo i tím, že jsme hráli na čtyři útoky a soupeř se rychleji dostal do tempa. Ale netrvalo to dlouho a dostali jsem se do hry. Hráli jsme jednoduše, přesně a v hodně dobrém pohybu. Byli jsme včas v soubojích a soupeř měl hlavně ve druhé třetině velké problémy s rozehrávkou. Výborně zachytal Denis Irgl. Za ten přístup a bojovnost si kluci dneska zasloužili vyhrát. Kdybychom takové výkony předváděli každé utkání, mohli jsme na tom být ještě lépe.