Na úvod porážka. Orlová padla v Novém Jičíně

Petr Sobol, 19.09.2021 Nový Jičín vstoupil do zápasu lépe a brzy se ujal vedení. Ještě v první třetině ale vyrovnal Klíma a po návratu z kabin se trefil Deutsch. Jenže Orli nadějný stav neudrželi, domácí dokázali vyrovnat a ve třetí třetině otočili skóre na svou stranu. Orli tak úvodní zápas nové sezony nezvládli, už v sobotu ale doma vyzvou Horní Benešov.

19.09.2021 od 10:00

HC Nový Jičín B - HC Orlová 4:2 (1:1, 1:1, 2:0)

Branky a nahrávky: 5. Hilšer, 36. Chvostek (Zedník), 50. Chvostek (Kocián, Zedník), 60. Chvostek (Timura) – 17. Klíma, 21. Deutsch. Rozhodčí: Vítek - Kopečný, Cygal. Vyloučení: 5:4. Využití: 0:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 88.
Nový Jičín B: Kohn - Andrýsek, Orlita, Koloničný Ma, Már, Hradil, Chvostek M, Zedník, Štěpják, Hilšer, Poruba, Birka, Kocián, Timura.
Orlová: Ovčaří - Godula, Deutsch, Milch, Ševeček - L. Juhász, Fejko, Pawliczek, Zakuťanský, J. Juhasz, Klíma, Korec, Dang, Tvrdík, Lenomar.