Derby pro Orlovou. Karviné dala bůra

Petr Sobol, 23.10.2021 Orli potvrdili dobrou formu z posledních zápasů a v sobotu uspěli v derby v Karviné. Hosté se dostali do vedení už v první minutě zásluhou Pawliczka a své vedení postupně navyšovali. Dvakrát se prosadil i Jakub Juhász a domácí až v posledních vteřinách snížili na konečných 1:5. Orlovští hokejisté tak přidali do tabulky další důležité body.

23.10.2021 od 17:00

HC Sokol Falcons Karviná - HC Orlová 1:5 (0:2, 0:1, 1:2)

Branky a nahrávky: 60. Vlček - 1. Pawliczek (Zakuťanský, Ševěček), 19. J. Juhász (Deutsch), 26. Voznica (Fejko, J. Juhász), 45. J. Juhász (Voznica), 57. Dang (Korec, J. Juhász). Rozhodčí: Polášek - Tošenovjan, Bednář. Vyloučení: 6:7, navíc Voznica (ORL) 10 min. Využití: 0:2. Diváci: 300.
Sokol Falcons Karviná: Halouzka - Dabrowski, Plánka, Kulawiak, Hladik, Heczko - Procházka, Chomič, Mendlík, Škorpík, Molin, Holý, Bogár, Krul, Vlček, Pieczonka.
Orlová: Ovčaří - Godula, Ševeček, Deutsch, Milch, Zientek, Tvrdík - Zakuťanský, Klíma, Dang, J. Juhász, Voznica, Fejko, L. Juhász, Grepl, Pawliczek, Korec, Dýrr.