Orlová na Bohumín nestsačila

Petr Sobol, 17.11.2021 Středeční sváteční derby s Bohumínem pro Orly nedopadlo dobře. Bospor byl od začátku do konce lepší a došel si pro vysokou výhru 8:2. Bohumínští se rychle dostali do třígólového trháku, v první třetině ale dokázal snížit Voznica. Hosté ale od druhé třetiny postupně navyšovali skóre a uštědřili Orlové druhou domácí porážku v sezoně.

17.11.2021 od 18:00

HC Orlová - HC BOSPOR Bohumín 2:8 (1:3, 0:2, 1:3)

Branky a nahrávky: 14. Voznica (Fejko), 51. Zakuťanský (Voznica, J. Juhász) - 3. Kovalski (Dvořák), 5. Kropka (Javín), 9. Kovalski (Bílý, Javín), 36. Chaloupka (Bílý), 38. Černín (Kovalski, Dvořák), 44. Buba (Čahoj), 47. Kovalski (Kovařík), 52. Chaloupka (Čahoj). Rozhodčí: Jeřábek - Majetný, Opravil. Vyloučení: 2:6. Bez využití.
Orlová: Urbánek (47. Antoníček) - Tvrdík, Godula, Janiczek, Klus, Milch, Smička - Pawliczek, Klíma, Zakuťanský, Korec, Grepl, Fejko, J. Juhász, L. Juhász, Voznica, Lenomar.
Bohumín: Svoboda (Nytra) - Čahoj, Bílý, Brančík, Dvořák, Javín - Halla, Šimkovič, Kropka, Kovařík, Černín, Buba, Kovalski, Kameníček, Chalpouka, Okřina.