Orli zahazovali šance, s Jičínem prohráli

Petr Sobol, 21.11.2021 Orlovští hokejisté prohráli druhý domácí zápas v řadě. V neděli doma přivítali Nový Jičín B, na který nestačili ani podruhé v této sezoně. Orli přitom byli celý zápas aktivní a vypracovali si spoustu šancí, dali ale jediný gól a prohráli 1:2. Domácí v závěru hráli dlouho bez brankáře, vytouženého vyrovnání už se však nedočkali.

21.11.2021 od 17:00

HC Orlová - HC Nový Jičín B 1:2 (0:1, 1:0, 0:1)

Branky a nahrávky: 32. Grepl (Petrák Deutsch) - 9. Kocián (Uhlár, Chvostek), 49. Štěpjak (Zedník, Koloničný). Rozhodčí: Piskoř - Szewieczek, Klimek. Vyloučení: 2:2. Bez využití.
Orlová: Ovčaří - Deutsch, Godula, Šěvěček, Klus, Milch, Janiczek - Fejko, L. Juhász, Grepl, Korec, J. Juhász, Voznica, Zakuťanský, Klíma, Petrák, Dang.
Nový Jičín B: Kohn- Holáň, Orlita, Hudec, Koloničný, Andrýsek - Hradil, Chvostek, Timura, Štěpjak, Kocián, Hájek, Zedník, Uhlár, Birka.