Orli vyhráli v Uničově, rozhodla první třetina

Petr Sobol, 18.12.2021 Orlovští hokejisté přidali třetí důležitou venkovní výhru v řadě. V sobotu zvítězili v Uničově, kde se dostali do vedení už v první minutě a po úvodním dějství vedli 4:0. Ještě po dvou třetinách to vypadalo na pohodový souboj, v závěrečné části dal ale Uničov čtyři branky a tlačil se za vyrovnáním. Orlová ale těsný náskok uhájila a domů veze všechny body.

18.12.2021 od 17:00

HC Uničov - HC Orlová 5:6 (0:4, 1:2, 4:0)

Branky a nahrávky: 29. Kratěna, 42. Sršeň (Šimo, Žajgla), 46. Paška (Šimo, Žajgla), 48. Sršeň (Šimo, Paška), 60. Žajgla - 1. Deutsch (J. Juhász, Voznica), 9. Voznica (Ševěček), 13. Petrák (Zakuťanský), 15. Pawliczek, 24. Voznica (Fejko, J. Juhász), 34. Pawliczek (Deutsch). Rozhodčí: Schejbal - Kašpar, Přecechtěl. Vyloučení: 8:9, navíc Kuba (UNI) a Síkora trest do konce utkání. Využití: 1:1. Diváci: 138.
Uničov: Sedlář (34. Axman) - Spurný, Fekiáč, Ovčáčik, Halouska, K. Navrátil, L. Navrátil, Paška - Žajgla, Davídek, Sršeň, Kratěna, Mrázek, Heža, Handl, Čuřík, Šimo, Vrána, Husák, Houdek, Kuba.
Orlová: Ovčaří - Klus, Deutsch, Tomis, Ševěček, Síkora, Janiczek - Grepl, Zakuťanský, Klíma, Pawliczek, Korec, J. Juhász, L. Juhász, Fejko, Petrák, Voznica, Dýrr.