Pátá výhra v řadě, derby znovu pro Orlovou!

Petr Sobol, 08.01.2022 Orli letos podruhé narazili na Karvinou. A v derby opět vyhráli stejným výsledkem - tedy 5:1. Domácí vedli už od druhé minuty a svůj náskok postupně navyšovali. Ve třetí třetině se dvakrát trefil Voznica a bylo to už 5:0. Hosté sice v závěru zápasu, ve kterém se rozdala řada trestů na obou stranách, snížili, ovšem už jen kosmeticky. Orlová tak vyhrála pátý zápas v řadě.

08.01.2022 od 17:00

HC Orlová - HC Sokol Falcons Karviná 5:1 (1:0, 2:0, 2:1)

Branky a nahrávky: 2. Fejko (Voznica, Janiczek), 33. Pawliczek (Godula, L. Juhász), 37. Korec (Šěvěček), 43. Voznica (J. Juhász), 48. Voznica (J. Juhász, Fejko) - 58. Holý. Rozhodčí: Novák - Majetný, Tošenovjan. Vyloučení: 8:10. Využití: 2:1. Diváci: 212.
Orlová: Ovčaří - Godula, Tvrdík, Šěvěček, Zientek, Janiczek - Klíma, Zakuťanský, Pawliczek, Korec, J. Juhász, Fejko, L. Juhász, Petrák, Voznica, Stružík.
Sokol Falcons Karviná: Halouzka - Plánka, Dabrowski, Bujak, Niedoba, Kulawiak, Heczko - Krul, Škorpík, Tejkl, Chomič, Vlček, Medlík, Holý.