Série se vrací do Orlové, rozhodl závěr utkání

Petr Sobol, 19.02.2022 Orlová se mohla už dnes radovat z postupu do semifinále. Orli se ve druhém čtvrtfinálovém utkání proti Studénce ujali v 31. minutě díky trefě Zienteka vedení, které drželi ještě necelých osm minut před koncem. Jenže pak Studénka srovnala, za čtyři minuty skóre otočila a v samém závěru přidala ještě třetí branku. Série se tak rozhodne až ve středu v Orlové.

19.02.2022 od 17:00

HC Studénka - HC Orlová 3:1 (0:0, 0:1, 3:0)

Branky a nahrávky: 53. Novák (Pokorný), 57. Tatrčík (Pokorný), 60. Rosypka (Marek Tomášek) - 31. Zientek (J. Juhász, Fejko). Rozhodčí: Pelc - Lasák, Kopečný. Vyloučení: 7:8. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 317.
Studénka: Kozák - Gola, Bolek, Žídek, Novák, Lyčka, Trubka, Jedlička - Pokorný, Čáň, Orszulik, Žídek, Marek Tomášek, Kučera, Martin Tomášek, R. Tomášek, Tatarčík, Rosypka, Martinčík.
Orlová: Ovčaří - Milch, Macurák, Tvrdík, Deutsch, Šěvěček, Klus, Zientek, Janiczek - Fejko, Dang, Korec, Klíma, Voznica, Zakuťanský, Grepl, Potočný, J. Juhász, L. Juhász, Petrák, Dýrr.