Orli padli i podruhé, zůstali před branami finále

Petr Sobol, 02.03.2022 Dřeli, bojovali, co mohli, na Frýdek-Místek ale hokejisté Orlové recept opět nenašli. Také druhé semifinálové utkání nabídlo zajímavé drama, ovšem Frýdek-Místek byl celou dobu mírně napřed. Ve druhé třetině hosté vedli už 4:1, Orli se pak sice dotáhli na dostřel jediné branky, poslední třetina ale opět patřila hostům. Ti nakonec vyhráli 7:4 a jdou do finále. Orlová po statečném výkonu letos končí.

02.03.2022 od 18:00

HC Orlová - HC Frýdek-Místek B 4:7 (0:1, 3:4, 1:2)

Branky a nahrávky: 27. J. Juhász (Voznica, Zientek), 32. petrák (Fejko, Milch), 33. Dang (Voznica), 52. Petrák (Deutsch, Grepl) - 17. Slovák (Š. Puzoň, Krutil), 23. Vančo-Minařík (Bijota), 24. Slovák (Š. Puzoň), 27. Mičulka (Fiala, M. Valíček), 40. Mičulka (Krutil, M. Valíček), 45. Mičulka, 47. Slovák. Rozhodčí: Hykel - Chamrád, Mareček. Vyloučení: 4:6, navíc Fejko (ORL) - 10 min. Využití: 2:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 268.
Orlová: Urbánek - Zientek, Deutsch, Macurák, Šěvěček, Klus, Godula, Tvrdík, Milch, Janiczek - J. Juhász, Fejko, Dang, L. Juhász, Zakuťanský, Grepl, Korec, Potočný, Petrák, Voznica, Klíma.
Frýdek-Místek B: Horváth - Krutil, A. Valíček, Spurný, Bijota, M. Valíček, Konderla, Vacula - Slovák, Adamský, Vančo-Minařík, Urban, Fojtík, Fiala, A. Puzoň, Mičulka, Š. Puzoň, Hudeček, Heralt, Hrček.