Do domácího zápasu půjde Orlová s jednogólovou ztrátou

Tomáš Salamon, 14.03.2012 Orlová dnes zajížděla k dlouho očekávanému kvalifikačnímu duelu do Moravských Budějovic. V první třetině si vytvořila náskok 2:1 a stejně slibné vyhlídky měla i před třetí částí. Nicméně v posledním dějství dvakrát inkasovala a musela se smířit s prohrou 3:2.

14.03.2012 od 18:30

HC Moravské Budějovice 2005 - HC Orlová 3:2 (1:2, 0:0, 2:0)

Branky a nahrávky: 4. Barvíř (Topol), 44. Zahradník, 60. Prkna (Sobotka) – 16. Hanzl (Hublík), 18. Milch (Hublík). Rozhodčí: Doležal – Klouda, Křivohlavý. Vyloučení:8:10, navíc Kytka (O) 10 min. Diváků:600. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 3:2.
Orlová: Volf (Noga) - Kytka, Krause, Novák M, Csobok, Milch, Niedoba, Musil - Szajter, Foltýn, Opravil, Grepl, Novák J., Malík, Fábry, Hublík, Hanzel, Branný, Vaštík.
Orlová první kvalifikační zápas začala lépe a ještě do třetí třetiny vstupovala s vedením 2:1. Skvělý stav ale neudržela. Moravské Budějovice, které ve své soutěži prohrály jen tři zápasy, a to vždy v prodloužení, nejprve srovnaly a v poslední minutě jinak famózního Volfa překonaly i potřetí a došly s k výhře 3:2. Ač Orlová přišla o výhru, zajistila si před odvetou výsledek, který jí dává hodně velké šance k postupu do baráže o druhou ligu. O tom se rozhodne už v sobotu od 17:00, Orli budou vaši pomoc hodně potřebovat.