Starší žáci nestačili na Vítkovice

Radek Benda, 01.10.2012 Starší žáci HC Orlová přivítali na domácím ledě HC Vítkovice Steel. Už od vhození prvního bully byla vidět na domácích nesoustředěnost a ne zrovna dobrý vstup do zápasu. První třetina byla z pohledu domácích katastrofální 0:4! Druhou třetinu se však domácím povedlo přestřílet hosty z Vítkovic, ale branku nevsítili (0:1). Naopak jednu dostali. A třetí třetina sice skončila 3:3, ale jakoby si Orli mysleli, že je čeká snad prodloužení. Skórovali totiž až v posledních dvou minutách. Nekoncentrovanost domácích znamenala druhou vysokou porážku v řadě.