Starší žáci podlehli Havířovu

Tomáš Salamon, Radek Benda, 05.02.2013 Starší žáci odehráli zápas v Havířově, ale nevedlo se jim téměř nic. Po první třetině sice ještě za stavu 2:0 živili naděje na solidní výsledek, ale ty definitivně pohřbila třetina druhá.

05.02.2013

AZ Havířov 2010 - HC Orlová 7:1 (2:0, 4:1, 1:0)

Branky a nahrávky ORL: branka: Piš D., asistence Klus D.
Orlová: Křehlík,(Hýbl 40.min), Klus,Jelínek,Teplanský Benda-Skalka,Piš Přeček-Kolder,Jeziak,Klčo

Po dvoutýdenní zápasové pauze zajížděli starší žáci na led AZ Havířov 2010. Doma, v posledním vzájemném zápase vydřeli naši vítězství 3:1. A tak se jelo do Havířova se zvednutou hlavou i přes dlouhotrvající marodku. K nemocným se přidal M.Horecký. Už tak okleštěná sestava přišla o dalšího hráče. Po první třetině byl stav 2:0 pro domácí, ale hra orlů byla bezvládná. Hned v úvodu bleskla pro orlováky naděje v podobě snížení skóre na 2:1 po krásné přihrávce D.Kluse na D.Piše. Ten z první prostřelil domácího gólmana. Ale to bylo vše, na co se zmohli. Hra postrádala vše. Od bruslení, až po kombinaci. Nevalný výkon Orlové zpečetila i nefunkční časomíra. Takže vlastně nevíte, jak dlouho se bude hrát a o trestech ani nemluvě. Snad se opět kluci zvednou a předvedou to, co se na tréninku učí a čeho jsou schopni. Držme jim palce, je zapotřebí i štěstíčka, které se nám vyhýbá.

Autorem komentáře je Radek Benda, vedoucí družstva.