Orlová podlehla druholigovému Frýdku - Místku 3:1

Tomáš Salamon, 22.02.2013 Přátelský zápas s předposledním týmem druhé ligy dal výsledkem najevo, že Orli jsou schopni s druholigovým klubem držet krok. Domácí, kteří už mají po sezoně, sice byli aktivnější, šance si vypracovala i Orlová. Rozhodly nástupy do druhé a třetí třetiny, ve kterých se Frýdek-Místek pokaždé prosadil. Deset minut před koncem sice snížil Ciupa, definitivní rozhodnutí ale přinesla střela Škatuly.

22.02.2013 od 16:30

HC Frýdek Místek - HC Orlová 3:1 (0:0, 1:0, 2:1)

Branky a nahrávky: 22. Krutil (Kelner, Pavlas), 41. Kelner (Gogolka), 57. Škatula (P.Slovák) - 50. Ciupa (Divoký).
Frýdek-Místek: Chvostek - Ovšák, Krutil, Kocurek, Pavlas, Měkýš, Tomis, Kim, P.Slovák, Rozum, Škatula, Kelner, Gogolka
Orlová: Urbánek (Kolář) - Podešva, Štefanka, Zámečník, Novák, Golab, Szajter, Kotásek, Plášek, Matějíček, Studený, Fábry, Kanaloš, Ciupa, Pavlat, Divoký, Šindler, Mintěl.