20.09.2014

HC Orlová - HK Jestřábi Prostějov 3:8 (0:3,0:3,3:2)

Branky a nahrávky: 44.Makovec 56.Frýda J. 57.Makovec - 7.Hofman 14. Tábor(Sovjak) 16. Grulich(Mašek,Fiala) 26. Hofman 29. Hofman(Tábor) 34. Hofman(Tábor) 54. Hofman 54. Hofman.
Orlová: Irgl D.(16.Frýdl D.) - Moldřík,Vadovič,Cmorjak,Zatko - Racek,Makovec,Blatoň,Mlýnek,Oláh,Frýda J.,Kalouda
Prostějov: Hošek F. - Adamec,Sovjak,Hofman,Tábor,Beneš,Pekr,Holub,Řepa,Wind,Mašek,Pospíšilová,Fiala,Žák,Grulich,Taneček

Ohlasy po utkání

Martin Honsa, trenér Orlové: Kluci přistoupili k utkání velmi laxně, což se projevilo už v samotné rozcvičce. První třetinu se zahřívali, což využil soupeř třemi brankami. Ztráta třech gólů z první třetiny se už během zápasu těžko dohání. Doufám, že to bude pro kluky ponaučení a k dalším zápasům budou přistupovat daleko zodpovědněji.