08.03.2015

HC Orlová - HC Slezan Opava 5:7 (4:1,0:4,1:2)

Branky a nahrávky: 7.Žák(Blatoň), 14.Makovec(Vadovič), 16.Makovec(Žák), 19.Žák(Makovec,Blatoň), 48.Blatoň(Žák,Makovec) - 18.Fišera(Vehovský,Činčala), 21.Kalužík, 22.Chudoba(Hellebrand), 29.Vehovský, 32.Vaněk(Kosina), 41.Kalužík(Vehovský), 52.Kalužík(Backa).
Orlová: Irgl D.(Frýda D.) - Racek, Postředník, Vadovič, Cmorjak - Žák, Makovec, Blatoň, Frýda J., Mlýnek, Kalouda, Brůža, Irgl P.,
Opava: Drabčík - Hartman, Fišera, Backa, Kosina, Hellebrand, Vaněk - Vehovský, Činčala, Kalužík, Chudoba, Olšanský, Cetla, Mlýnek, Holuša

Ohlasy po utkání

Martin Honsa, Orlová: Výborně rozehrané utkání z naší strany,ale ve druhé třetině jsme zbytečně inkasovali čtyři góly, a těžce se nám vracelo zpět do zápasu. Minimálně bod jsme si zasloužili !!!! Je škoda,že se k některým hráčům,kteří rozhodují zápasy nepřidají i ostatní.