07.12.2014

HC Orlová - HC Frýdek Místek 4:5 (2:2,1:3,1:0)

Branky a nahrávky: 12. Jančar, 15. Jančar (Přeček), 26. Jančar (Kaleta), 51. Jančar – 4. Kolder, Piškoř, 23. Frančiak (Říhošek), 24. Bláha, 40. Říhošek.
Orlová: Pawlas – Juráš, Chod, Botur, Niedomanski, Brachaszek – Jančar, Kaleta, Přeček, Teplanský, Valový, Jeník.
Frýdek-Místek: Matlák (Lipina) – Dvořák, Slanina, Frančiak, Vybáral – Kolder, Bláha, Piškoř, Hykl, Puzoň, Říhošek, Vacula, Polehla, Pindel.
Hosté sice vstoupili do zápasu lépe, Orlová ale ještě v první třetině skóre otočila. Prostřední dějství ale zvládl lépe Frýdek - Místek a Břetislav Jančar v poslední třetině svým čtvrtým gólem pouze snížil na 4:5.

Martin Honsa, HC Orlová: Z naší strany laxní přístup k celému utkání. Připadalo mi, že někteří hráči jakoby ani nechtěli vyhrát. Čtyřmi góly se blýskl Břetislav Jančar.