Ostatni
  1. Fotogalerie
  2. TV.Onlajny.cz
  3. Archiv článků
  4. Archiv aktualit
Aktuální články
Z fóra
  • Lukáš-Sokol: Hráčům chci za dnešní výkon poděkovat a kdyby rozhodčí nebyl ...
  • Lukáš-Sokol: Děkuji všem kteří loni jezdili v hojném počtu na výjezdy ...
  • eragem: Tak škoda dnešní prohry... Snad budeme ve středu už úspěšnější. ...
  • eragem: Ale no tak... Naše hra se pod Maroszem výrazně zlepšila. ...

Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

Zobrazuji posledních 30 aktualit.

8.7.MládežSoustředění za sebou mají i mladší a starší žáci. Fotografie naleznete ve fotogalerii.
29.6.MládežPřipomínáme dnešní interní schůzku rodičů našich mládežnických hráčů, trenérů a vedení klubu, která se koná v 17:00 ve VIP prostorách ZS.
24.6.FanoušciNezapomeňte na zítřejší fotbal! Začínáme v 18:00 na hřišti s umělou trávou!
18.6.Hokejbalový turnajHokejbalový turnaj škol, o kterém jsme vás zhruba před měsícem informovali, bohužel nebylo možné realizovat z důvodu časové tísně. Bohužel se nepovedlo skloubit časové možnosti škol a inline plochy. O turnaj však nepříjde a určitě jej pro vás připravíme v dalším školním roce.
18.6.Nabídka spolupráceHokejový klub shání partnera, který by byl schopen zajistit zejména pravidelný tisk našich reklamních bannerů, propagačních materiálů, plakátů, výrobu dárkových předmětů a dalších věcí. Zájemci se mohou hlásit na email salamon@hcorlova.cz
3.6.MládežProhlédněte si fotky z Dětského dne. Fotogalerie zde.
2.6.MládežProhlédněte si fotky z Oranžového kola ČEZ. Fotogalerie zde
1.6.MládežPodívejte se na fotky z hejtmanova poháru! Fotogalerie zde.
22.5.Konto OrlíkHC Orlová kvůli vysokým poplatkům u ČSOB převedla transparentní účet Konta Orlík ke Komerční bance. Ta nově nabízí možnost sledovat stav konta online. Sledujte zde
20.5.FanoušciHC Orlová nespí ani v tomto ročním období! Přes léto pro vás chystáme několik akcí. Prozatím přinášíme alespoň stručný přehled těch nejbližších. Přesnější informace budeme dodávat postupně! 29.5. v 8:30 Dětský den na ZŠ Mládí!V akci hráči A týmu i odchovanec Radim Valchař! 30.5. v 9:00 v Dětmarovicích - Oranžové kolo ČEZ! Členové klubu i fanoušci svým výkonem mohou získat peníze pro náš klub! Čím více nás příjde, tím více od společnosti ČEZ dostaneme! Přijďte klubu na kole vyšlapat peníze do rozpočtu! 25.6. - tradiční fotbal mezi hráči a fanoušky! Po sportovním utkání bude následovat vzájemné posezení. Každý, kdo přijde, dostane Pivo ZDARMA! A v posledním červencovém týdnu uzavřeme školní rok turnajem v hokejbalu pro orlovské základní školy!
19.5.Úprava směrnicPři výběru oddílových příspěvků nově získávají brankáři slevu 50% na broušení bruslí!
4.5.MládežNové číslo účtu pro platbu oddílových příspěvků je 115-169930297/0100
4.5.MládežNové číslo účtu Konta Orlík je 107-4653420297/0100 Klub se ke změně banky rozhodl z důvodu vysokých poplatků na předešlém účtu.
4.5.MládežTrenérský tým pro příští sezónu si prohlédněte zde.
2.5.Úprava směrnicK 1.5.2015 došlo k úpravám směrnic klubu o oddílových příspěvcích a o broušení bruslí! Upozorňujeme zejména na změnu účtu pro zasílání oddílových příspěvků! Více zde.
26.4.MládežMladší dorost (r.2000 - 2001) zahájí letní přípravu pod Martinem Honsou 4.5.2015. Sraz 16.30 na ZS v Orlové. Sportovní věci s sebou.
15.4.MládežNa Kontě Orlík jsme již společnými silami dali dohromady více než 28 000 Kč! Přes 17 000 již bylo použito na výstroje pro naše nejmenší! Všem přispivatelům děkujeme! Více zde.
7.4.Ostravská univerzita v sobotu vyhrála Akademické mistrovství ČR v ledním hokeji. Dres vítězů oblékli i hráči A týmu Petr Tomis a Pavel Pobuta nebo loňský Orel Petr Mareček.
7.4.MládežPřípravka v sobotu skončila druhá na turnaji v Porubě. Detaily přineseme, jakmile redakce obdrží podrobné informace.
7.4.Orlovský odchovanc Radim Vlachař zvedl nad hlavu pohrál pro mistra nejvyšší francouzské soutěže Ligue Magnus! Radim byl zároveň s 18 body (10+8) v 17 zápasech nejproduktivnějším hráčem svého týmu v play-off! Gratulujeme! Foto Radima s pohárem na naší facebookové stránce.
2.4.MádežDoplněny výsledky čtvrťáků. Více zde.
24.3.Francouzský Gap s orlovským odchovancem Radimem Valchařem postoupil do finále tamní nejvyšší soutěže!
20.3.MládežMladší žáci o víkendu porazili Studénku. Starší těsně prohráli. Více zde.
20.3.MládežMladší dorostenci včera padli s Uherským Hradištěm a svou první sezónu v ELIOD lize MDO ukončili na krásném čtvrtém místě! Podrobnosti přineseme!
17.3.MládežStarší i mladší žáci si vyšlápli na Český Těšín. Poté však ani jedna kategorie nestačila na Opavu. Více zde.
12.3.MužiPodívejte se na reportáž TV Polar, která shrnuje uplynulou sezónu. Klikněte zde.
10.3.MužiMoravskoslezský svaz na základě s JUDr. Kulajdou z právního oddělení ČSLH zamítl odvolání HC Orlová ohledně kontumace zápasu s Kopřivnicí a potvrdil rozhodnutí STK.

"Vzledem k tomu, že hráč Jan Sznapka dle zápisu o utkání nastoupil k tukání č. 1057 po dvou OK trestech, které obdržel v utkání č. 1047 a č. 1056 rozhodla STK MSKS dle čl. 409, čl. 410v, 411d o kontumačním výsledku utkání č. 1057 0:5 ve prospěch HC Kopřivnice. Rozhodnutí Řídícího orgánu soutěže o odvolání dle článku 618 SDŘ je konečné," stojí v prohášení. Rozhodnutí k nahlédnutí zde.

10.3.MládežČtvrťáci sehráli rovnocennou partii s Vítkovicemi. Více zde.
26.2.ZMĚNA Pozor! Poslední zápas sezóny se odehraje už v pátek 6.3.! Bližší informace přineseme.
7.2.Fanoušci Připomínáme,že sraz na dnešní výjezd je v 15:00 před ZS! Přijít mohou i nepřihlášení lidé! V autobuse je stále sedm volných míst!
 
Copyright © 2015 HC Orlová &  eSports.cz, s.r.o.
Informace o autorských právech a kontakt na redakci.
 
TIP: bazény
dárky
 
Nářadí |  Hřiště pro seniory |  Domy na klíč |  ČOV |  Městský mobiliář |  Zážitky jako dárky |  Sázkova Bet at home |  Bonusy bukmacherów |  Energetický audit |  Sledujte hokej online od Betfair. Hokejové brusle