Ostatni
  1. Fotogalerie
  2. TV.Onlajny.cz
  3. Archiv článků
  4. Archiv aktualit
Aktuální články
Z fóra
  • Lukáš-Sokol: Hráčům chci za dnešní výkon poděkovat a kdyby rozhodčí nebyl ...
  • Lukáš-Sokol: Děkuji všem kteří loni jezdili v hojném počtu na výjezdy ...
  • eragem: Tak škoda dnešní prohry... Snad budeme ve středu už úspěšnější. ...
  • eragem: Ale no tak... Naše hra se pod Maroszem výrazně zlepšila. ...

Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

Zobrazuji posledních 30 aktualit.

15.4.MládežNa Kontě Orlík jsme již společnými silami dali dohromady více než 28 000 Kč! Přes 17 000 již bylo použito na výstroje pro naše nejmenší! Všem přispivatelům děkujeme! Více zde.
7.4.Ostravská univerzita v sobotu vyhrála Akademické mistrovství ČR v ledním hokeji. Dres vítězů oblékli i hráči A týmu Petr Tomis a Pavel Pobuta nebo loňský Orel Petr Mareček.
7.4.MládežPřípravka v sobotu skončila druhá na turnaji v Porubě. Detaily přineseme, jakmile redakce obdrží podrobné informace.
7.4.Orlovský odchovanc Radim Vlachař zvedl nad hlavu pohrál pro mistra nejvyšší francouzské soutěže Ligue Magnus! Radim byl zároveň s 18 body (10+8) v 17 zápasech nejproduktivnějším hráčem svého týmu v play-off! Gratulujeme! Foto Radima s pohárem na naší facebookové stránce.
2.4.MádežDoplněny výsledky čtvrťáků. Více zde.
24.3.Francouzský Gap s orlovským odchovancem Radimem Valchařem postoupil do finále tamní nejvyšší soutěže!
20.3.MládežMladší žáci o víkendu porazili Studénku. Starší těsně prohráli. Více zde.
20.3.MládežMladší dorostenci včera padli s Uherským Hradištěm a svou první sezónu v ELIOD lize MDO ukončili na krásném čtvrtém místě! Podrobnosti přineseme!
17.3.MládežStarší i mladší žáci si vyšlápli na Český Těšín. Poté však ani jedna kategorie nestačila na Opavu. Více zde.
12.3.MužiPodívejte se na reportáž TV Polar, která shrnuje uplynulou sezónu. Klikněte zde.
10.3.MužiMoravskoslezský svaz na základě s JUDr. Kulajdou z právního oddělení ČSLH zamítl odvolání HC Orlová ohledně kontumace zápasu s Kopřivnicí a potvrdil rozhodnutí STK.

"Vzledem k tomu, že hráč Jan Sznapka dle zápisu o utkání nastoupil k tukání č. 1057 po dvou OK trestech, které obdržel v utkání č. 1047 a č. 1056 rozhodla STK MSKS dle čl. 409, čl. 410v, 411d o kontumačním výsledku utkání č. 1057 0:5 ve prospěch HC Kopřivnice. Rozhodnutí Řídícího orgánu soutěže o odvolání dle článku 618 SDŘ je konečné," stojí v prohášení. Rozhodnutí k nahlédnutí zde.

10.3.MládežČtvrťáci sehráli rovnocennou partii s Vítkovicemi. Více zde.
26.2.ZMĚNA Pozor! Poslední zápas sezóny se odehraje už v pátek 6.3.! Bližší informace přineseme.
7.2.Fanoušci Připomínáme,že sraz na dnešní výjezd je v 15:00 před ZS! Přijít mohou i nepřihlášení lidé! V autobuse je stále sedm volných míst!
5.2.FanoušciVedení klubu přispěje fanouškům na autobus do Kopřivnice! Pokud příznivci našeho klubu naplní celý autobus, vyberou mezi sebou po 50 Kč na osobu a zbytek doplatí klub! V případě, že se autobus nenaplní, přispěje klub částkou 1000 Kč, aby byly náklady pro cestující o něco nižší.
5.2.MládežŽákovským družstvům se proti Porubě příliš nevedlo. Více zde.
2.2.MládežČtvrťáci i přes dobrý výkon těsně prohráli v Novém Jičíně. Více zde.
31.1.MládežČtvrťáci v oslabené sestavě nestačili na Havířov. Více zde.
29.1.MládežNová hala Polárka nepokořena. Čtvrťáci ve Frýdku neuspěli. Více zde.
29.1.MužiFanoušci HC Orlová pořádají výjezd do Kopřivnice na boj o průběžné první místo v tabulce. Pojeďte povzbudit Naše borce v důležitém utkání letošní sezony. V tomto utkání může jít o hodně a VY nesmíte u toho chybět!!! Sraz bude v 15:00 u ZS, odjezd v 15:30. Cena bude okolo 100 kč (bude záležet na obsazenosti autobusu). Na výjezd se jako přihláška považuje pouze osobní domluva nebo zpráva emailem. Přihlášení se pomocí Facebooku se nepočítá!!! Hlásit se můžete u Miroslava Fajčíka (Mijonka) nebo emailu fanclub.hcorlova@seznam.cz
27.1.MládežMladší žáci o víkendu sehráli rovnocennou partii s Vítkovicemi. Více zde.
27.1.MládežStarším žákům se zápas s Vítkovicemi vymknul z rukou. Více zde.
26.1.MládežVíkend se třeťákům A ani B příliš nepovedl. Více zde.
23.1.FanoušciFanclub HC Orlová pořádá výjezd do Kopřivnice na boj o průběžné první místo v tabulce. Pojeďte povzbudit Naše borce v důležitém utkání letošní sezony. V tomto utkání může jít o hodně a VY nesmíte u toho chybět!!! Sraz bude v 15:00 u ZS, odjezd v 15:30. Cena bude okolo 100 kč (bude záležet na obsazenosti autobusu) záloha 50kč se bude vybírat v sobotu 24.1.2015 na domácím utkaní s Rožnovem. Na výjezd se jako přihláška považuje pouze osobní domluva nebo zpráva emailem. Přihlášení se pomocí Facebooku se nepočítá!!! Hlásit se můžete během domácího utkaní s Rožnovem do 10 minuty první třetiny u vchodu nebo během utkaní u Miroslava Fajčíka (Mijonka) nebo emailu fanclub.hcorlova@seznam.cz
22.1.MládežČerný víkend v podání mladších žáků. Debakl s Uničovem nedočinil ani zlepšený výkon v Třinci. Více zde.
22.1.MládežStarší žáci jako na houpačce. V sobotu radost z výhry nad Uničovem, v neděli potupa v Třinci. Více zde,
22.1.MládežPodívejte se, jak nám poslední dobou dělají radost čtvrťáci! Více zde.
19.1.MládežAni hattrick Žáka mladším žákům na výhru v Krnově nestačil. Více zde.
17.1.MužiDnešní zápas v Bohumíně se haje od 18:00!
11.1.MužiZatímco Orli včera odpočívali, na ostatních kluzištích krajské ligy mužů se bojovalo o další body. Kopřivnice porazila Rožnov 9:1 a o bod se dostala do čela tabulky před náš tým. Nutno však připomenout, že Orli mají zápas k dobru.outdoor
| fitness
| posilovaci stroje
| sportovní potřeby
| pohovky
 
 
Copyright © 2015 HC Orlová &  eSports.cz, s.r.o.
Informace o autorských právech a kontakt na redakci.
 
TIP: bazény
dárky
 
Nářadí |  Hřiště pro seniory |  Domy na klíč |  ČOV |  Městský mobiliář |  Zážitky jako dárky |  Sázkova Bet at home |  Bonusy bukmacherów |  Energetický audit |  Sledujte hokej online od Betfair. Hokejové brusle