Podpořte Orly na Facebooku. Staňte se jejich fanoušky

Petr Sobol, 28.05.2011 Že patříte mezi věrné fanoušky klubu HC Plus Oil Orlová?! Tak se staňte, pokud jste tak ještě neučinili, fanoušky vašeho klubu také na sociální síti Facebook. Můžete tak sledovat aktuality z klubu, diskutovat o nich a nebudete se muset bát, že by vám něco z dění okolo Orlů uniklo.

Hokejisté Orlové v současné době nabírají síly na novou sezónu. Příprava je v plném proudu, na kondicích se pracuje. A všichni už se určitě těšíte na to, až nový ročník zase vypukne.

Určitě už také dobře víte, že orlovský hokej má své stránky také na Facebooku. Ty nedávno prošly menší změnou a část uživatelů musela být dočasně odstraněna. Pokud mezi ně náhodou patříte i vy, omlouváme se vám, ale nyní je ta nejlepší chvíle, abyste se opět stali fanoušky našeho klubu.

Stačí jediné. Na Facebook napište do vyhledávače HC Orlová a poté dejte „To se mi líbí“. Pokud už o naší stránce víte, neváhejte, a doporučte ji vašim kamarádům a známým, aby nás na Facebooku bylo co nejvíce.

Adresa, kde nás na Facebooku najdete: www.facebook.com/HCORLOVA