Vítejte na novém webu HC PLUS OIL Orlová

Redakce, 07.09.2010 S novou sezónou přichází nový název klubu, nový hlavní sponzor a také nové internetové stránky. Na původní doméně www.hcorlova.cz nyní najdete úplně nové řešení webových stránek klubu od renomované společnosti eSports.cz a nově utvořená redakce se vám bude snažit po celou sezónu přinášet aktuální zpravodajství z orlovského hokeje.

Kromě podrobného zpravodajství ze všech druholigových zápasů v podobě pozvánek na zápasy, reportáží, ohlasů trenérů a rozhovorů s hráči zde najdete také výsledky mládežnických týmů, soupisky všech mužstev Orlové nebo hráčské statistiky.

Fanoušci jistě ocení i centralizovanou verzi diskusního fóra a informace z Fan Clubu.

Doufáme, že se vám na novém webu bude líbit a pro několik prvních dnů vás prosíme o shovívavost, pokud naleznete nějakou chybu - některé části webu doplníme v průběhu následujících dní. Pokud na webu najdete nějaou chybu, budeme rádi, pokud nám o tom dáte vedět v sekci Ptejte se redakce.