Mládežnický servis: Zbylé víkendové výsledky

Tomáš Salamon, 02.11.2011 Jelikož nám některé víkendové výsledky přišly se spožděním a nestlihli jsme je přinést v pravidelném nedělním shrnutí, nabízíme Vám dodatečný mládežnický servis.

3. Třída „B“

Nejmenší Orlíci měli v neděli hodně napilno. Stihli hned čtyři zápasy a co víc, ve dvou městech. Dopoledne strávili ve Vítkovicích, kde se postavili kromě domácích ještě rožnovskému celku, a poté následoval přesun do Třince. Tam se utkali s domácím Oceláři a stihli i odvetu s ranním soupeřem z Rožnova.

Zápasy odehrané ve Vítkovicích:
HC ROŽNOV - HC ORLOVÁ 9:2
Střelci: Stehlík, Teplanský

HC VÍTKOVICE - HC ORLOVÁ 8:0

Sestava pro zápasy hrané ve Vítkovicích: Pawlas Filip, Mlýnek Matyáš, Stehlík Matyáš, Cmorjak Jan, Valový Marek, Teplanský Aladar

Zápasy odehrané v Třinci:
HC ROŽNOV - HC ORLOVÁ 12:2
Střelci: Makovec 2x

HC TŘINEC - HC ORLOVÁ 6:4
Střelci: Mourek, Makovec 3x

Sestava pro zápasy hrané v Třinci: Šedivý Jakub, Urbančík Jakub, Stehlík Matyáš, Moldřík Daniel, Botur Sebastian, Mourek David, Makovec Pavel, Žák Lukáš

4. Třída „A“

HC Rožnov - HC Orlová 4:1
Sestava: Pawlas Filip - Špacír Oliver, Macurák Filip, Přeček Aleš, Čempel Matěj, Nemeth Alexej, Jančar Břetislav.
Góly: Oliver Špacír

V tomto utkaná Orlíci celou dobu tahali za delší konec provazu. Svého soupeře přestříleli v poměru 39:21, ale nebylo jim to nic platné, neboť si vylámali zuby na vynikajícím brankáři soupeře.

Ohlasy po zápase:

David Pawlas, vedoucí družstva: „Před zápasem s Třincem dostali Orlovští v kabině od trenérů Marka Ivana a Jana Littnera rady jakým chybám se vyhnout, aby tento zápas vyhráli. Dle výsledku byly tyto zkušené rady účinné. Trenéři nebrali nic jiného než výhru. Kluci zapojili do hry mimo jiné i srdíčka a domácí Oceláře porazili.“

HC Oceláři Třinec - HC Orlová 11 :17
Sestavy totožné v utkání s Rožnovem.
Góly: Jančar Břetislav 9, Přeček Aleš 3, Špacír Oliver 2, Nemeth Alexej 2, Macurák Filip 1

4. Třída „B“

HC Oceláři Třinec - HC Orlová 6:4
Góly: Mourek David 2 , Makovec Pavel 2

HC Rožnov - HC Orlová 12:2
Sestava: Šedivý Jakub, Mourek David, Botur Sebastián, Makovec Pavel, Urbančík Jakub, Stehlík Matyáš, Moldřík Daniel
Góly: Urbančík , Makovec

Mladší dorost

HC Orlová – HC Uherské Hradiště 1:9

Mladší dorostenci hráli na svém ledě proti Uherskému Hradišti a nepředvedli výkon podle svých představ. Jedinou branku Orlovských dal Radim Němec a oproti tomu hosté dokázali vsítit devětkrát.