Víkendové výsledky mládeže

Tomáš Salamon, 05.03.2012 Další víkend je za námi a my přinášíme události, které se udály v prostředí orlovských mládežnických družstev. Úspěchy byly tentokrát střídavé, ale důvod k radosti se najde zejména u mladších dorostenců, kteří potvrdili vzestupnou tendenci a Břeclav rozprášili 8:0.

3. Třída

HC Orlová vs. HC Český Těšín 4:5
Sestava ORL: Pawlas - Urbančík, Makovec, Blatoň, Žák, Cmorjak, Moldřík, Stehlík, Frýda Dominik, Mlýnek, Hradil
Branky a nahrávky: Žák 2x, Makovec, Frýda

HC Orlová vs. HC Vítkovice 0:18
Sestava ORL: Šedivý, Nemeth, Makovec, Moldřík, Stehlík, Urbančík, Blatoň, Chod Sestava ORL: Pawlas, Urbančík, Makovec, Blatoň, Žák, Cmorjak, Moldřík, Stehlík, Frýda Dominik, Mlýnek, Hradil

Komentář k zápasům:
V rámci zápasu s Českým Těšínem podali hráči vyrovnaný výkon, a přestože v úvodu zápasu vyhrávali 3:1, na konečném výsledku se podepsaly dva proměněné nájezdy hráčů Č. Těšína. Utkání s Vítkovicemi bylo bohužel nad síly našich hráčů.

Autorkou komentáře je paní Xenie Stehlíková, vedoucí družstva.

4. Třída

HC ORLOVÁ vs.HC Opava 4:2
Sestava: Flip Pawlas, Oliver Špacír , Filip Macurák, Mourek David, Sebastian Botur, Matěj Čempel, Teplanský Aladar, Nemeth Alexej, Šindelka Jakub, Štebel Filip, Makovec Pavel
Branky ORL: Makovec Pavel, Čempel Matěj 2x, Šindelka Jakub

Mladší žáci

Sobota 3.3.2012

HC Krnov vs. HC Orlová 15:4
Třetiny: (1:1, 9:2, 5:1)
Branky a nahrávky ORL: Špacír (Švec),Kolder(Svrčina),Šindelka(Kolder),Švec(Šindelka)
Sestava ORL: b brankáři-Šembera,Klosko, obrana-Benda,Macurák,Adamczyk,Válek,Svrčina,Juráš útok-Špacír,Švec,Šindelka,Čempel,Kolder,Skácel,Makovec,Kaleta,Jeník

Komentář k zápasu:
V sobotu hráli mladší žáci Orlové v Horním Benešově proti HK Krnov. Vzhledem k marodce a zraněním, povolali trenéři do sestavy 3 mladíky (Macurák F.,) a Špacíra s Čempelem, kteří se osvědčili již dříve. A tak se větší pozornosti trenéra nevyhnul Filip Macurák. Jedním slovem osvědčil se. I přes nepříznívý výsledek je jeho koncové hodnocení (+/-) -2. Předvedl dobrý výkon. Po první třetině byl stav 1:1. Ve 27 minutě snížili Orli na 3:2. Zápas se vyvíjel velmi slibně. ALE…nesoustředěnost v čase 29-40, vedla k debaklu. Během deseti minut domácí nastříleli 7 branek. A tak se zrodil konečný výsledek 15:4 :