V prostorách VIP proběhne společné setkání vedení, hráčů a fanoušků

Petr Sobol, 22.07.2012 Zajímáte se i přes léto o dění v našem hokejovém klubu? Chcete vědět, jaké změny v HC Orlová přes léto nastaly, co se plánuje a co naopak třeba nevyjde? V sobotu 28. července je jedinečná možnost, jak vše můžete zjistit. V prostorách VIP na ZS Orlová proběhne setkání, kterého se zúčastní jak vedení, tak hráči a Fanclub HC Orlová. Představena bude i staronová posila Václav Studený.

Fanclub HC Orlová naplánoval na 28. 7. 2012 svou schůzi. Když se o tom dozvědělo vedení HC Orlová, nabídlo pro toto setkání prostory svou VIP. Setkání proběhne tedy již tuto sobotu od 18:00.

K diskuzi bude spousta témat. Mluvit se bude o nadcházející sezoně, o posilách, o herním systému, prostor bude i pro volnou diskuzi. Setkání se zúčastní prezident HC Orlová Daniel Marosz nebo také Evžen Buščík. Známými tvářemi bude zastoupen hráčský kádr (Michal Novák, Vít Grepl aj.), dorazí také staronová posila Václav Studený.

Pokud vám klub HC Orlová není lhostejný, budeme se těšit i na vaši přítomnost, jste srdečně zváni.