Mladé naděje se utkaly v Orlové

Xenie Stehlíková, 09.09.2012 Dne 1.9.2012 se uskutečnil v areálu ZS Orlová Turnaj v minihokeji ročníku 2003, kterého se mimo domácí tým zúčastnili také hráči SK Karviná, HK Nový Jičín, HC Oceláři Třinec a HC Černí Vlci Rožnov pod Radhoštěm.

Domácím hráčům se podařilo v silné konkurenci vybojovat v náročných zápasech 2.místo jak ve skupině "A", tak se skupině "B". Velké poděkování patří Mgr. Janě Drastichové, poslankyni parlamentu ČR, za finanční příspěvek na realizaci turnaje a Městu Orlová za věcné dary.

Touto cestou rovněž rodiče dětí děkují trenérům Janu Szturcovi a Václavu Studenému za přípravu dětí na turnaj.

Výsledky - SKUPINA "A":
1. SK Karviná
2. HC Orlová
3. HK Nový Jičín
4. HC Černí Vlci Rožnov pod Radhoštěm
5. HC Oceláři Třinec

Výsledky - SKUPINA "B":
1. HC Oceláři Třinec
2. HC Orlová
3. HC Černí Vlci Rožnov pod Radhoštěm
4. HK Nový Jičín
5. SK Karviná

Přejeme dětem z ročníku 2003 a samozřejmě i trenérům mnoho sil a sportovních úspěchů v nadcházející sezóně, která začne zápasy v soutěži Minihokeje již 29.9.2012 na ledě SK Karviná.

Televizní reportáž ZDE"