Mládežnické výsledky

Tomáš Salamon, 09.10.2012 V článku naleznete výsledky starších žáků a hráčů ročníku narození 2003.

Minihokej

V sobotu 6.10.2012 odehrál ročník 2003 zápasy v minihokeji v Krnově, a to s domácím týmem HC Krnov a dále s týmem HC Český Těšín. Výborný výkon podal v rámci B týmu Lukáš Žák, kterému se podařilo během dvou utkání vsítit 11 branek.

Sestava A tým ORL: Pawlas, Blatoň, Moldřík, Makovec, Klčo, Urbančík, Stehlík
Sestava B tým ORL: Šedivý, Ganobčík, Žák, Mlýnek, Frýda D,. Frýda J., Mlýnek, Kůrka

HC Orlová vs. HC Krnov
Skupina A – 8:8
Branky a nahrávky ORL: Makovec 4x, Moldřík 2x, Urbančík, Stehlík, Blatoň

Skupina B – 6:7
Branky a nahrávky ORL: Ganobčík, Žák 2x, Mlýnek, Frýda D.

Třetiny: (1:1,0:0,2:2)
Branky a nahrávky ORL: Piš D. 2x, Horecký M. asist. Skalka J.3x,Horecký M.
Sestava ORL: Křehlík,Klosko-Klus,Benda-Teplanský,Jeziak-Horecký,Piš,Skalka-Grygerek,Kolder,Přeček

Komentář k zápasu:
Starší žáci Orlové sehráli v sobotu 6.10.2012 derby proti Karviné. Vstup do zápasu vyšel lépe našim, kdy v přesilovce šikovnou tečí po střele J. Skalky umístil puk za záda domácího Kotuly, D.Piš. Domácí hráči Karviné se dopouštěli herních přestupků , ale orlovákům se nepodařilo využít další 3 přesilové hry. A tak se stav měnil v čase 15:01, kdy na 1:1 srovnal domácí R. Krul. V čase 15:28 bylo proti hostům z Orlové nařízeno TS ,po faulu Teplanského, které však Křehlík zlikvidoval. Po 1.třetině tedy 1:1. Druhá třetina se obešla bez branek. V čase 34:30 se domácí dopustili dalšího z mnoha faulů. Při avizovaném vyloučení domácích, hostující Grygerek napadl domácího Novobilského, který právě hráče HC Orlová fauloval. Na ledě se tak sehrála bitka , která přinesla vyloučení Grygerka na 5+ok. Zcela zbytečně tak oslabil tým a Orlová musela zápas dohrát v devíti.Naši přežili jak oslabení 5na 4, tak i 5na3. Poslední dějství začli orli ve třech. Úbytek sil se projevil hned v úvodu, kdy v čase 40:07 využili domácí přesilovku 5na3 a stav se měnil na 2:1(Juhász). V čase 51:45 Orlová srovnala zásluhou Horeckého, 2:2. Skóre se měnilo za necelé tři minuty, kdy šla Karviná opět do vedení po trefě Klímy 3:2. Poslední slovo a krásnou tečku na závěr velmi vypjatého utkání měli hosté z Orlové. V čase 57:31 vyvezl puk z vlastního pásma Horecký a spolu s Pišem a Skalkou přečíslili domácí 3/1 a po kombinaci poslal svou druhou trefou puk za záda domácího gólmana D. Piš. Stav 3:3 byl zasloužený a klukům patří velké díky za předvedený výkon. Kluci sehráli utkání srdcem a bojovností, v bráně je podržel výborně chytající Ivo Křehlík, který zlikvidoval 48 střel. Vyloučení 10:9