Prezident Marosz vyjel na led s přípravkou

Tomáš Salamon, Jana Karasová, 22.10.2012 Prezident klubu Daniel Marosz si dnes na chvíli zavzpomínal na časy, kdy v Orlové s trénováním před sedmi lety začínal. Za poslední roky si zvykl, že ho poslouchají dospělí chlapi, nicméně dnes si musel rozvzpomenout na trpělivý přístup, který vyžaduje trenérská práce u těch nejmenších.

Prezident klubu HC Orlová, Daniel Marosz, opustil svou kancelář, nazul brusle, sevřel hokejku a zavítal na led přípravky. S nejmenšími orlíky absolvoval celý trénink. Nejprve se rozkoukával při rozbruslení a nenápadně pozoroval dění na ledě, poté se aktivně ujal trénování skupinky začínajících bruslařů. Trpělivě jim vysvětloval a názorně předváděl, opravoval a znovu vysvětloval, dokud alespoň částečně nepředvedli, co po nich chtěl. Po ukončení tréninku na ledě navštívil děti a jejich rodiče v šatně, aby jim osobně poděkoval za podporu a prezentaci klubu v následujícím týdnu a zapůjčil dětem, po dobu tohoto týdne, nejmenší dresy. Pokud tedy v tomto týdnu potkáte ve městě, v obchodech, školách i školkách malé modrobílé capartíky, tak věřte,že to nejsou šmoulové, ale naše malá hokejová budoucnost, hrdě nosící orlíka na svých prsou.

Fotky z celého týdne budou přibývat v této galerii.