Branky ORL: Makovec 4x, Špacír 3x, Blatoň 2x, Cmorjak

Branky ORL: Makovec 3x, Špacír 2x, Urbančík

Třetiny: (0:1,1:0,3:1)
Branky a nahrávky ORL: Skalka,Jeziak. asistence Klus,Jelínek,Horecký
Sestava ORL: Křehlík,(Hýbl)-Klus,Jelínek,Benda,Teplanský-Horecký,Skalka,Piš-Kolder,Jeziak,Švec,Grygerek

Komentář k zápasu:
Ve čtvrtek 25.10.zajížděli starší žáci HC Orlová do Havířova.Úvod utkání patřil Orlům, kdy už v první minutě skóroval Jan Skalka po asistenci Horeckého a Kluse. Skóre se měnilo až v druhé třetině,kdy se domácím podařilo překonat skvěle chytajícího I.Křehlíka. Stav 1:1 vydržel až do 50.minuty, kdy se domácí dostali do vedení a hned na to přidali další branku.Orlová měla málo času na vyrovnání a tak otevřela hru což se nevyplatilo a dostali branku na 4:1. Půl minuty před koncem utkání snížil hostující Jeziak na 4:2.

HC Studénka vs. HC Orlová 3:18
Třetiny: (0:4,0:7,3:7)
Branky a nahrávky ORL: Teplanský,Horecký 7x,Skalka 4x,Piš 4x,Jeziak, Grygerek asistence-Klus,Horecký,Skalka 3x,Piš 3x
Sestava ORL: Křehlík,(Hýbl)-Klus,Jelínek,Benda,Teplanský-Horecký,Skalka,Piš-Kolder,Jeziak,,Grygerek

Sobotní utkání ve Studénce bylo pro starší žáky po delší době úspěšným.I když se na otevření skóre čekalo nezvykle dlouho(6:50)prvním, kdo začal brankostroj byl Horecký po asistenci D. Piše. Po první třetině vedli orli na ledě Studénky 0:4. Ve druhé třetině padaly nádherné góly po krásných hokejových situacích. Naši předváděli rychlý kombinační hokej s přihrávkami na jeden dotek, což soupeře zcela eliminovalo. V brance domácích chytal ve velmi dobré formě Orszulík J., který neměl lehkou pozici a několikrát se blýsknul skvělými zákroky. Druhá třetina přinesla 7 branek v domácí síti. Stav po druhé třetině byl tedy 0:11 ve prospěch Orlů. Do třetí třetiny se šlo s tím vyzkoušet si nové herní situace , ale v žádném případě nepodcenit soupeře, protože i on kousal a někdy velmi nepříjemně. Ale v brance stál I. Křehlík, který byl střídán ve 46.min. za stavu 0:14, L.Hýblem . Domácí se přece jenom dočkali a to celkem 3x. Ale i naši přidali ještě po vystřídáni gólmana čtyři branky. A tak v 60 minutě po závěrečné siréně svítilo na tabuli skóre HC Studénka vs HC Orlová 3:18

Autorem komentářů u starších žáků je vedoucí družstva Radek Benda.