"Na prohry se tady nemyslí," prozradil Dominik Plášek

Tomáš Salamon, 30.01.2013 V zápase proti Studénce se ve velmi dobrém světla předvedla útočná trojice Kanaloš, Hanzl, Plášek, která hýřila pohybem a dostávala soupeře pod tlak. Celkem byla u tří gólů a dva z nich dal Dominik Plášek, kterého jsme po zápase vyzpovídali.

Tento článek patří k zápasu ORL - STU 7:1

Dominiku, s čím jste šli do zápasu se Studénkou?

Šli jsme do toho s tím, že je rozbijeme, ukážeme jim, kdo je tady pán a vyhrajeme!

To se vám nakonec podařilo. Co bylo pro dnešní úspěch nejdůležitější?

Že jsme je k ničemu nepustili. Napadli jsme, dobře jsme se vraceli a oni se nemohli k ničemu dostat.

Sám ses na výhře podílel dvěma góly. Z čeho ty situace pramenily?

U toho prvního mi krásně nahrál Šajty (Jakub Szajter), ale bylo to se štěstím. A u toho druhého jsem taky dostal krásnou přihrávku, tentokrát od Patrika Zámecznika, a to nešlo nedat, takže to ani tak moc moje zásluha nebyla.

Není to ovšem poprvé, co se ti takto zadařilo. Dva góly jsi dal i minulý týden proti Rožnovu. Připisuješ to kvalitnímu tréninku nebo štěstí?

Určitě na tom ten trénink má nějaký podíl. Snažím se makat co nejvíc to jde a snad to bude jenom lepší a lepší.

Přejděme od dnešního zápasu k vyhlídkám do dalších bojů. Čeká vás napjatý závěr sezóny. Jak se na něj chystáte?

Půjdeme do toho pořád stejně. Pořád na plno a hlavně vyhrávat, ať máme body a baráž. To je jasné, na prohry se tady nemyslí.

Nyní už by byla opravdu velká smůla, kdyby vám baráž unikla, takže je na místě se ptát, co od ní čekáte? Nemáte strach, že to bude velký skok v tempu hry?

Bude to skok, ale my chceme do druhé ligy a chceme to vyhrát, takže do toho půjdeme naplno. Co z toho vzejde, to se uvidí.

Ještě máte před sebou i přátelský zápas s Jastzebie. Co si od něj slibujete?

Myslím, že to bude podobné, jako druhé liga, takže to bude dobrá generálka na ten Valmez.