Další skvělá posila! Útok posílil Ondřej Tatrčík, který si se Znojmem zahrál extraligu

Petr Sobol, 08.08.2013 Jen krátce poté, co jsme vás informovali o příchodu obránce Lukáše Zienteka, hlásíme další orlovskou posilu. Útočné formace posílil Ondřej Tatarčík, který si zahrál 11 zápasů v dresu tehdy extraligového Znojma. Do statistik si připsal i jednu extraligovou branku. Na 189 centimetrů vysokého forvarda, kterému bude v září 30 let, si pamatují i orlovští fanoušci. Tatarčík, který vyrůstal ve Vítkovicích, se v našem klubu objevil v sezoně 2004/05. V základní části odehrál 25 zápasů, ve kterých nasbíral 23 (14+9) kanadských bodů. Dařilo se mu i v play-off. Oblékal také dresy Třebíče, Valašského Meziříčí či Studénky. Nyní bude střílet branky v orlích barvách. (Foto: hcvm.cz)