Oplatíme Frýdku-Místku porážku?

Petr Sobol, 28.08.2013 Neuplynul ani týden a na orlovském ledě bude k vidění další přátelský zápas před novou druholigovou sezonou. Hokejisté Orlové změří už potřetí v řadě síly s týmem Frýdku-Místku. Zatímco minulý týden A tým na soupeře nestačil, v pondělí orlovské béčko vyhrálo po nájezdech 4:3 nad frýdecko-místeckou juniorkou. Teď na sebe opět narazí druholigové týmy.

Orlová se s Frýdkem-Místkem střetla minulý pátek. Domácí sice do zápasu vstoupili lépe a ujali se vedení, soupeř ale ještě do přestávky srovnal a následně se ujal režie hry. Projevilo se, že si orlovský tým na sebe teprve zvyká a že ještě potřebuje čas, aby našel ideální složení.

Naopak soupeř využil nových posil, které ještě nedávno hrály za Orlovou – Ivan, Mikšan, Stránský či Samiec, ve druhé třetině nastřílel čtyři branky a domů si odvezl výhru 6:2. Možnost odplaty mají orli už ve čtvrtek, v 17:30 na domácím stadionu. Přijďte je podpořit.