Do Orlové v úterý přijede soupeř z Karviné!

Petr Sobol, 02.09.2013 Uplynulo jen pár dní a hokejisté Orlové mají před sebou další ze série přátelských zápasů na druholigovou sezonu. Tentokrát se jim do cesty postaví tým SK Karviná, který loni jako jediný v krajském přeboru dokázal hokejisty s orlem na dresu porazit.

Rivalita mezi Orlovou a Karvinou je veliká. A nyní zase ožije. Poté, co se přestěhovala druhá liga z Orlové právě do Karviné, zbyl na naše hokejisty jen krajský přebor. Do týmu přišla řada hráčů z týmu SK Karviná, kteří se pak po sezoně vrátili zpět a sehráli dvě vyhrocené bitvy s Česlíkovým týmem.

Teď se oba týmy, které se mezi sebou velmi dobře znají, potkají znovu. Orli už však opět jako druholigoví. I když se bude hrát jen přátelské utkání, dá se čekat zajímavá podívaná. Start nové sezony se totiž blíží.

Start zápasu je naplánován na 18:15. Přijďte domácí tým podpořit v co nejvyšším počtu.