Permanentky jsou v prodeji. A přináší několik výhod!

Petr Sobol, 03.09.2013 Fanoušci orlovského se dočkali. Od dnešního dne spustilo vedení klubu prodej permanentek na novou sezonu. Pokud si letos chcete užít hokej opravdu na maximum, určitě by ve vaší sbírce neměla jedna z nich chybět.

Orlovští fanoušci už jsou opět hladoví po druholigovém hokeji. Hokejisté s orlem na dresu se po dvou letech vrátili zpět do třetí nejvyšší tuzemské soutěže a oproti loňskému roku sehrají daleko větší porci zápasu proti lákavějším a silnějším soupeřům.

Pokud patříte mezi věrné fanoušky a plánujete hnát Orly pravidelně kupředu, určitě už jste přemýšleli o koupi permanentky. Ta je v prodeji od úterý 3.9. Její cenu vedení klubu stanovilo na 950 korunách. Pro členy Fanclubu je cena 800 korun. A má jednu velkou výhodu. Pokud si ji koupíte, můžete si být jistí, že se nebudete nudit a hokejově strádat. Kromě všech domácích zápasů A mužstva totiž permice platí i na domácí utkání B týmu a navíc ji můžete využít i na bitvy v play-off.

Zájemci kontaktujte paní Renatu Hečková, tel.: 777 105 666!