Orli před sezonou opět posílili

Petr Sobol, 11.09.2013 Není to tak dávno, co jsme vás informovali o tom, že Orlovou posílí Marek Zientek. Bývalý obránce Havířova odehrál přátelský zápas ve Valašském Meziříčí a je už definitivní, že vyztuží naše zadní řady. Nebude ale jediným novicem.

Další novou tváří, kterou vedení klubu ulovilo před začátkem sezony, je Jakub Voznica. Dvaadvacetiletý útočník přichází do Orlové po dvou letech strávených ve Valašském Meziříčí, kde loni nasbíral 17 (6+11) kanadských bodů.

Skvělou zprávou je, že smlouvu podepsal také Libor Pavliš, který by měl plnit funkci hlavní hvězdy týmu. Úplně novou tváří v Orlové je Roman Škutchan. Zkušený útočník hrál poslední sezonu ve francouzském Montpellier, předtím strávil hodně let v polském týmu Stoczniowiec Gdansk. Škuchtan se prozatím zapojil do tréninku a o jeho budoucnosti se teprve rozhodne.