Navážeme na středeční vítězství na ledě neporažené Techniky?

Petr Sobol, 21.09.2013 Orlovští fanoušci se dočkali a po dvou letech si opět užili druholigové vítězství. Orli po bojovném výkonu zdolali Valašské Meziříčí a napravili tak nezdar ze zápasu ve Vsetíně. Nyní je ale čeká další velmi silný soupeř.

Tento článek patří k zápasu TEC - ORL 5:4
Technika Brno je stejně jako Orlová ve východní skupině „staronovým“ účastníkem. Zatímco tým Petra Česlíka se do ligy vrátil z krajského přeboru, brněnský klub se do skupiny přesunul ze Středu. A Orlovou čeká opravdu těžká práce. Technika totiž loni svou skupinu vyhrála, ve finále zdolala Hodonín a postoupila až do baráže o první ligu.

I letos vstoupil brněnský tým do sezony velmi dobře. Doma porazil Břeclav a ve středu vyhrál na nájezdy na Lapači. Jeden z nájezdů proměnil i Jan Česnek, který je se třemi brankami nejlepším střelcem týmu.

Orlovou nečeká snadná práce, do Brna ale jede bojovat o důležité body. Uspěje? Utkání začíná v 17 hodin.