Klub nabízí bruslení pro děti

Tomáš Salamon, 10.10.2013 Pohyb je pro dnešní děti velmi důležitý, a tak orlovský hokejový klub nezahálí a vytváří výuku bruslení pro naše nejmenší. A nejde pouze o dětí se zájmem o kariéru slavného hokejisty.

Každé pondělí přivážíme autobusem děti z mateřských školek na náš stadion, kde je učíme bruslit. Ve čtvrtky se zaměřujeme na starší děti a zaměřujeme se na základní školy. Vše probíhá v naši režii a pokud děti nemají vlastní vybavení, rádi jim je zapůjčíme.

Děti se tak nejen skvěle zabaví, zpetří si výuku, ale mají i sportovní vyžití. Seznámí se s jiným druhem zábavy, než pouze sezením u počítače a získají kladný vztah ke sportu. Pokud děti bruslení baví, není problém, aby vzali do ruky hůl a pod vedením zkušených trenérů rozvíjely svůj talent v našem oddílu.

Pro další informace kontaktujte trenéra přípravky Petra Tomise na telefonním čísle 736 452 829 nebo emailu tomis.petr@seznam.cz.