V sobotu opět doma. Orli hostí Frýdek-Místek

Petr Sobol, 01.11.2013 Poprvé v letošní sezoně se orlovští hokejisté představí na domácím ledě v sobotu. V dalším důležitém souboji přivítají v regionálním derby soupeře s Frýdku-Místku, kterému mají rozhodně co vracet.

Základní část je už ve své druhé čtvrtině. Orli zatím mají na kontě ze 14 zápasů jen třináct bodů a osmička, která si zajistí účast v play-off, se jim začíná vzdalovat. Na osmé místo ztrácí aktuálně desátá Orlová deset bodů.

Osmou příčku zatím drží Frýdek-Místek. Na ten Orlová letos už jednou narazila a tento zápas pro náš tým nedopadl vůbec dobře. Tým okolo Marka Ivana. Davida Mikšana, Petra Prokopa či Víta Stránského zvítězil na našem ledě vysoko 8:2.

Orli tak mají svému soupeři co vracet. Navíc mají opět výhodu domácího prostředí a toho je třeba využít. Jak se s tímto úkolem parta okolo kapitána Libora Pavliše popasuje, o tom se můžete přesvědčit už v sobotu od 17 hodin.