Patrik Šebek: Na Orlovou musíme zapomenout

Petr Sobol, 15.10.2010 Orlová - Zápas mezi Orly a Jestřáby skončil lépe pro domácí, kteří po vyrovnaném souboji nakonec tým Prostějova udolali a po výhře 3:2 slavili důležité tři body. Zápas rozhodly přesilové hry, které Orlová tři využila. Počet hostujících trestů se zastavil na čísle 10, s čímž se Jestřábi jen těžko vyrovnávali. Svůj pohled nastínila také útočná opora Prostějova Patrik Šebek.

Tento článek patří k zápasu ORL - PRO 3:2

Prohráli jste nejtěsnějším možným rozdílem. Jak moc vás to mrzí?

Určitě to hodně mrzí. Vzhledem k průběhu zápasu jsme na Orlovou určitě měli. Ale bohužel, odjíždíme s prázdnou.

Vás tým byl desetkrát vyloučený. Neměli jste si na to dávat větší pozor?

Nechtěl bych se k tomu vyjadřovat, jsou v tom emoce. Ale divil bych se panu Smetákovi, jestli se ráno dokáže podívat do zrcadla.

Sám jste nedal několik velkých šancí. Byl pro vás Šafránek tak velkou překážkou?

Šafránek určitě chytal hodně dobře. My jsme ale v koncovce nebyli tolik důrazní, jak jsme potřebovali. Proměňování šancí, do kterých jsme se dostali, byl náš velký problém, a proto zápas dopadl, jak dopadl.

V jaké chvíli se podle vás zápas rozhodl?

Jak jsem říkal, moc o tom nechci mluvit. Máme to za sebou a pokračujeme dále. Teď doma přivítáme v těžkém duelu Nový Jičín a na Orlovou musíme rychle zapomenout, dostat to z hlavy.

Myslíte si, že vás tento zápas nějak může rozhodit?

Myslím si, že ne, doufáme v to.