Uspějí už Orli? V sobotu hrají na ledě Břeclavi

Petr Sobol, 22.11.2013 Čekání na výhru pokračuje. Orlovští hokejisté neuspěli ani ve středu doma proti Přerovu a mají před sebou další výzvu. V sobotu hrají na ledě Břeclavi, kde už chtějí konečně bodovat. Nečeká je ale vůbec nic snadného.

Tento článek patří k zápasu BRE - ORL 1:2 sn
První polovina základní části spěje ke své polovině. Do té zbývají odehrát už jen dva zápasy. První z nich čeká Orlovou už v sobotu v Břeclavi, druhý pak ve středu doma s Novým Jičínem.

Právě Břeclav je jedním z pěti týmů, které letos Orlová porazila. Bylo to v rámci 10. kola, Orli tehdy doma vyhráli 3:1. Od té doby uspěli už jen ve Valašském Meziříčí a doma s Frýdkem – Místkem. V dalších pěti zápasech pokaždé prohráli.

A podle toho vypadá také tabulka. Orlová je předposlední, tři body před Valašským Meziříčím. Ani Břeclav na tom není nejlépe. Lvi jsou devátí, pět bodů před Orlovou, ale dalších osm za Frýdkem – Místkem. Sobotní duel, který začíná v 17 hodin, tak bude pro oba celky hodně důležitý.