Věřím, že smůly už jsme si vybrali dost, říká autor vítězné trefy Jan Sznapka

Petr Sobol, 02.12.2013 Orlovští hokejisté ve středu konečně zase dokázali vyhrát za všechny tři body. Vzhledem k tomu, že je nyní čeká zápas s Valašským Meziříčím, které je v tabulce jen kousíček před naším týmem, byly to body nesmírně důležité. Nyní je ale potřeba potvrdit je už ve středeční bitvě. V obou případech to letos vyšlo a Jan Sznapka věří, že Orlová vyhraje i potřetí.

Tento článek patří k zápasu VSE - ORL 2:3
Můžete popsat vaši branku?

Při přesilovce jsem se pohyboval na okraji brankoviště, kde mě našel Venca, já do toho plácl a ono to tam spadlo.

Byla to velká úleva, že jste konečně vyhráli za tři body?

Určitě nám to pomůže psychicky. Takže před důležitým utkáním s Valašským Meziříčím to přišlo dost vhod.

Vsetí byl aktivnější, vy jste ale vyhráli bojovností. Věříte, že teď se k vám štěstí konečně obrátí čelem?

No doufám v to. Myslím, že smůly už jsme si vybrali dost a půjdeme už jen nahoru.

V tabulce stále zůstáváte poslední, jaké tedy máte nejbližší plány?

Musíme v druhé půli sezóny urvat co nejvíce bodů, ať se pohneme v žebříčku nahoru. Stále věřím, že si osmou pozici na play-off zařídíme, i když to tak momentálně nevypadá.

Celá obrana často dělá zbytečné chyby, které vás stojí důležité body. Jak si to vysvětlujete?

Vzhledem k tomu, že se nám příliš nedaří, tak jsme ve vypjatých utkáních ke konci nervózní. Všichni by chtěli dát branku a rozhodnout o vítězství tak moc, že z toho vzniknou zbytečné chyby, které nás ve finále stojí celé utkáni.

Nyní vás čeká hodně důležitý zápas s Valašským Meziříčím. Jak vidíte vaše šance?

Valašské Meziříčí jsme porazili v sezóně zatím v obou střetnutích a věřím, že tomu tak bude i ve středu!