Áčko jede do Brna, Béčko do Studénky

Tomáš Salamon, 06.12.2013 Oba mužské celky v sobotu sehrají své zápasy. První tým si bude chtít napravit reputaci na ledě brněnské Techniky. Ta po vysoké prohře v Břeclavi rozstřílele Vsetín a body bude chtít i ze zápasu proti našemu celku. Orli je však potřebují jako sůl a jsou si vědomi vážnosti situace.

Tento článek patří k zápasu TEC - ORL 5:1
Proto jistě vloží do zápasu maximum a doufejme, že rozšíří náš bodový účet. Borci z Béčka jednou do Studénky, kde budou chtít navázat na dobrý výkon s Bohumínem a zároveň napravit debakl 0:5, který od Studénky dostali na našem ledě. Dnes poprvé s týmem trénoval kanadský útočník Garrett Nystedt, který má podle vedení klubu za úkol zvednout v B týmu zdravou konkurenci a motivaci mladých hráčů. Sám by se však rád propracoval do druhé ligy. Ve Studénce ještě z administrativních důvodů nebude moct nastoupit, ale o dalším postupu vás budeme informovat.