Filip Štefanka: Dva góly v zápase? To se mi v "Áčku" snad ještě nepovedlo

Tomáš Salamon, 18.10.2010 Utkání v Uničově pro útočníky nepatřilo mezi ta vydařená. Zodpovědnost na sebe zval dvěma brankami obránce Filip Štefanka. Jeho pohled na nedělní utkání si můžete přečíst níže.

Tento článek patří k zápasu UNI - ORL 4:5

Uničov měl pro vás být snadným soupeřem, ale výsledek tomu příliš neodpovídá. Co se na ledě událo?

To jsou přesně ty manšafty, kterým když nedáte rychle 3 góly a naopak podaří se dat gól jim, tak se s nimi trápíte celý zápas.

Hlavně v první půli vás potkala velká řada vyloučení. Pomohlo to soupeři hodně?

Určitě se jim hrálo líp, byli víc na puku a my se museli zatáhnout do obrany.

Který moment byl v utkání klíčový?

Myslím, že klíčové byly ty dvě naše rychlé branky ve třetí třetině.

Vy sám jste dal z pozice obránce dvě branky, to se určitě nepovede často. Jaké máte z toho pocity?

Myslím, že každý bek je rád, když se mu se tam podaří dát nějaký ten gól a já jsem za ty dva taky rád.

Vzpomenete si, kdy se Vám naposledy něco takového povedlo?

Zápasy jsem hrál určitě lepší, ale dva góly za áčko jsem snad nikdy nedal.

Jak vidíte následující utkání s Technikou?

Já si myslím, že všechny zápasy se odvíjí od našeho proměňovaní šancí. Když nám to tam začne aspoň trošku padat, tak doufám nebude problém.