Orli letí na led lídra. Ve čtvrtek hrají v Prostějově

Petr Sobol, 13.02.2014 Rok 2014 začal pro orlovské hokejisty parádně. Na domácím ledě přivítali Prostějov, který senzačně porazili brankou Filipa Štefanky z prodloužení 2:1. Soupeřům tím vyslali signál, že jsou silnější a že se budou rvát o záchranu jako praví orli. To se také potvrdilo a po sobotní výhře s Hodonínem mají svěřenci Daniela Marosze šestibodový náskok před posledním Valašským Meziříčím. Do konce základní části chybí pět zápasů, tři z nich sehraje Orlová venku, a nyní jede bojovat o další body právě do Prostějova. Jestřábi jsou suverénním lídrem tabulky, kterou vedou o deset bodů, vyhráli posledních šest zápasů v řadě a v souboji s Orlovou jsou favority. Parta Libora Pavliše je ale odhodlaná bojovat. Uspěje?

Tento článek patří k zápasu PRO - ORL 7:1